27 Aralık 2014 Cumartesi

9. KKBT K. Bromberg - Tahrik Yorum + Çekiliş


Goodreads Puanı: 4.37
Kitabın Orjinal Adı: Driven (Driven #1)
Yazar: K. Bromberg
Sayfa Sayısı: 288
Yayınevi: Olimpos Yayınları
Türü: Romance, Adult Fiction


Arka Kapak:
Rylee Thomas kontrolü elinde tutmaya alışkın bir kadındır. Ama kontrolünü kaybetmesine ve bundan çok hoşlanmasına sebep olacak biriyle tanışır. 

Ben kural dışıyım...

İstekli kadınlarla dolu bir dünyada, çapkın ve son derece yakışıklı olan Colton Donavan için zor bir hedefim. O, hayatın her alanında istediğini elde etmeye alışkın biri. Pistte ve pist dışında sürekli, kontrol dışına çıkmak üzere olan bir patenle sorumsuz bir çocuk.

Ben ona istediğini veremem, o da bana ihtiyacım olanı veremez. Ama onun zayıf dış görünüşünün ardında, yaralı ruhunun karanlık sırlarını bir kez gördükten sonra ondan uzak kalabilir miydim?

Aramızdaki cinsel çekim inkâr edilemezdi. Birey olarak kontrolü ele alma ihtiyacımız reddedilemezdi. Ama dünyalarımız çarpıştığında aramızdaki çekim yeterli olacak mıydı, yoksa anlatılmamış sırlar ve irade savaşları bizi ayıracak mıydı?Rylee Thomas üniversitede Psikoloji okuduktan ailesi olmayan çocuklara yardım eden bir kuruluşta çalışmaya başlar.


Colton Donavan çapkın, yakışıklı, seksi bir yarışçı. Sadece yarışçı değil, aynı zamanda yarıştığı takımında sponsoru olan bir şirketin CEO'su.


Rylee'nin çalıştığı kuruluş için gelir sağlamak amacıyla yapılan açık arttırma sırasında Colton Donavan'la tanışır. Ama tanışmaları bile başlı başına ateşlidir. Her ne kadar aralarında çekim kaçınılmaz olsa da Rylee Colton'a direnir, çünkü Colton'ın ne kadar çapkın olduğunu bizzat görmüştür. Ama girdiği bir bahis Rylee'yi Colton'la bir randevuya çıkmak zorunda bırakır. Colton'un Rylee'yi elde etme çalışmaları, Rylee'nin Colton'un gerçek kişiliğiyle tanışması...  


"Ama dünyalarımız çarpıştığında aramızdaki çekim yeterli olacak mıydı, yoksa anlatılmamış sırlar ve irade savaşları bizi ayıracak mıydı?"Kitap fazlasıyla akıcıydı. Özellikle kafanızı dağıtmak istediğiniz, daraldığınız zamanlarda elinize alabileceğiniz bir kitap.

Goodreads puanına dikkat ederseniz serinin bolca fanı olduğunu da farkedersiniz. Özellikle yurtdışında oldukça beğeneni var serinin. 


Ayrıca klasik CEO karakterlerden farklı olarak yarışçı bir erkek karakterin varlığı da biz okuyucular için bir değişiklik olmuş.


Olimpos Yayınları'ndan çıkan K. Bromberg - Tahrik kitabını kazanmak isterseniz çekilişimize katılın :)
a Rafflecopter giveaway

9 yorum:

back to top